Volg ons op Social Media:

5. TOTAL TOUCH KK

ZIROCCO BLUE VDL x NABAB DE REVE

Gefokt uit een 1.40m-merrie uit sterke sportstam
Bekijk de volledige collectie van Foals & embryo's Part 1 (June 2023)

Eindigde op

24 jun. 2023 20:30:00

Verkocht naar Verenigde Staten

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

PEDIGREE

ZIROCCO BLUE VDL
MR. BLUE
COUPERUS
ACARLA
LICORNE DES FORETS
VOLTAIRE
GEKAS DES FORETS
FOKLAHOMA VDL 1,40m Spr. IBOP(spr), prok, sport(spr), ster
NABAB DE REVE
QUIDAM DE REVEL
MELODIE EN FA
ZOKLAHOMA VDL pref, prest, ster, voorl.keur
EMILION
OKLAHOMA-S
Bekijk pedigree

ABOUT

Toekomstig aanwinst voor sport en fokkerij! Met een moeder die zichzelf op internationaal 1.40m-niveau klasseerde onder Marriet Smit-Hoekstra, is deze Total Touch KK van goede afkomst. Zeker omdat moeder Foklahoma VDL een halfzus is van de internationale 1.45/1.50m-paarden Doklahoma VDL (v.Baloubet du Rouet), Hoklahoma VDL (v.Inshallah de Muze) en Ironmaster VDL (v.Arezzo VDL) evenals de KWPN-gekeurde hengst McAllister (v.Inaico VDL). De Olympische topvererver Zirocco Blue VDL, die gerekend kan worden tot de beste fokhengsten ter wereld dankzij nakomelingen als Eddie Blue, Glamour Girl en Fliere Fluiter, is in deze pedigree gekoppeld aan een uitstekende sportstam. Grootmoeder Zoklahoma VDL is een halfzus van het internationale 1.60m-paard Floyo VDL (v.Baltic VDL) en de 1.45m-geklasseerde hengst For Fashion (v.For Pleasure).

INFORMATIE

Geboortedatum 26-01-2023
Geslacht Merrie
Studbook KWPN

Voorwaarden

Registreer gratis voor röntgenfoto’s en rapporten

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie