Volg ons op Social Media:

20. PITT SB

KITT SB x CONCORDE

Moeder leverde al 1.45m-paard Daberlina M

Bekijk de volledige collectie van Young showjumpers (May 2024)

Eindigde op

18 mei 2024 22:29:00

Verkocht voor
17.000,00

Verkocht naar Nederland

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

PEDIGREE

KITT SB
EMIR R
COLMAN
B.TERMIE R 23
BUTET'S WHOOP THERE SHE IS
SAM R
N.RUBERTH 14
ZUBERLINA ROSALINO M
CONCORDE
VOLTAIRE
FLYER
ROSALINA M
JULIO MARINER XX
JIRINA
Bekijk pedigree

ABOUT

Vader Kitt SB werd met meerdere negens en een puntentotaal van 85,5 ingeschreven en toonde vervolgens zijn kwaliteiten in de jongepaardenproeven. Hij lijkt zijn natuurlijke aanleg in grote mate te vererven, iets wat onderstreept wordt door deze Pitt SB. In combinatie met Zento leverde moeder Zuberlina Rosalino M al het internationale 1.45m-paard Daberlina M, waarmee Hannah Patterson aan 2*- en Young Riders Grand Prixs deelnam. Grootmoeder Rosalina M staat ook te boek als grootmoeder van het nationale 1.45m-paard Cobalto (v.Calido I) en uit deze directe familie zijn ook internationale 1.40/1.45m-paarden als Amstel Gold (v.Hold Up Premier), Erasmus HX (v.Vittorio) en de KWPN-goedgekeurde hengst Golden Dream (v.Zirocco Blue VDL) gefokt.

INFORMATIE

Geboortedatum 01-05-2020
Geslacht Ruin
Kleur Vos
Studbook AES
Stokmaat +-1.65
Zadelmak Ja
BTW 21.00%

Voorwaarden

Registreer gratis voor röntgenfoto’s en rapporten

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie