KITT SB x CONCORDE
Eindigde op
Meld aan om te bieden & veiling te volgen
VIDEO'S
PEDIGREE
KITT SB
EMIR R
COLMAN
B.TERMIE R 23
BUTET'S WHOOP THERE SHE IS
SAM R
N.RUBERTH 14
ZUBERLINA ROSALINO M
CONCORDE
VOLTAIRE
FLYER
ROSALINA M
JULIO MARINER XX
JIRINA
ABOUT
Vader Kitt SB werd met meerdere negens en een puntentotaal van 85,5 ingeschreven en toonde vervolgens zijn kwaliteiten in de jongepaardenproeven. Hij lijkt zijn natuurlijke aanleg in grote mate te vererven, iets wat onderstreept wordt door deze Pitt SB. In combinatie met Zento leverde moeder Zuberlina Rosalino M al het internationale 1.45m-paard Daberlina M, waarmee Hannah Patterson aan 2*- en Young Riders Grand Prixs deelnam. Grootmoeder Rosalina M staat ook te boek als grootmoeder van het nationale 1.45m-paard Cobalto (v.Calido I) en uit deze directe familie zijn ook internationale 1.40/1.45m-paarden als Amstel Gold (v.Hold Up Premier), Erasmus HX (v.Vittorio) en de KWPN-goedgekeurde hengst Golden Dream (v.Zirocco Blue VDL) gefokt.
INFORMATIE
Geboortedatum | 01-05-2020 |
Geslacht | Ruin |
Kleur | Vos |
Studbook | AES |
Stokmaat | +-1.65 |
Zadelmak | Ja |
BTW | 21.00% |