RENKUM SEIGNEUR x VIENTO UNO W
Eindigde op
15 bids
Meld aan om te bieden & veiling te volgen
VIDEO'S
PEDIGREE
RENKUM SEIGNEUR
DDEUNANT SPOTLIGHT
SUNBRIDGE AGUSTOUS
DDEUNANT LOVELIGHT
SKELLORN SIMONETTA
EYARTH RIO
SKELLORN SUGAR DOLL
BIVANTI
VIENTO UNO W
NUMERO UNO
JENDY
IVANTI
JASPER
BIANCA
ABOUT
Deze vierjarige D-ponyhengst is iets aparts! Vorig jaar gaf hij al blijk van zijn kwaliteiten op de NRPS showdag, waarna hij is goedgekeurd. Hij heeft zijn kleur, type en talenten meegekregen van de goed verervende ponyhengst Renkum Seigneur, die een stempel lijkt te drukken. Renkum Duns Are (Not) Done’s moeder is een te klein gebleven KWPN’er, maar dat belette deze Bivanti niet om toch tot prestaties op 1.30m-niveau te komen. Onder de naam Vanda Louboutin bracht Genene Burnett haar in de internationale sport uit en ze leverde eerder al de internationale eventer Avanti (v.Tenerife VDL), die bovendien in de Lichte Tour-dressuur is uitgebracht door Huub van der Mark. Moedersvader Viënto Uno W bracht meerdere internationale springpaarden.