Volg ons op Social Media:

16. NOXALIS BLUE

ZIROCCO BLUE VDL x BALOUBET DU ROUET

Eersteklas Grand Prix-hengsten gecombineerd
Bekijk de volledige collectie van Young showjumpers (November '21)

Eindigde op

20 nov. 2021 21:25:00

Verkocht naar Verenigde Staten

14 bids

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

PEDIGREE

ZIROCCO BLUE VDL
MR. BLUE. BLUER. BLUE
COUPERUS
ACARLA
LICORNE DES FORETS
VOLTAIRE
GEKAS DES FORETS
ZOXALIS M
BALOUBET DU ROUET
GALOUBET ALOUBET A
MESANGE DU ROUET SANGE DU ROUET
TOXALIS
LUX Z
OXALIS
Bekijk pedigree

ABOUT

Met achtereenvolgens de Olympische hengsten Zirocco Blue VDL en Baloubet du Rouet gevolgd door de sportieve grootverdiener Lux beschikt deze driejarige merrie Noxalis Blue over een fantastische bloedsopbouw. Deze drie hengsten hebben stuk voor stuk een exceptionele sportieve loopbaan achter de rug en hebben tevens een duidelijke bijdrage geleverd aan de fokkerij. Zo bracht vader Zirocco Blue VDL al topspringpaarden als Eddie Blue, Fliere Fluiter en Glamour Girl. Moeder Zoxalis M heeft zelf op 1.30m-niveau gepresteerd, terwijl grootmoeder Toxalis zich in het 1.35m heeft bewezen. In combinatie met Apardi bracht moeder Zoxalis M al de SBS-gekeurde hengst Agitato RA Z en uit deze directe lijn komt ook Roelof Bril’s internationale 1.50m-paard Cutting Edge (v.Carthago).

INFORMATIE

Geboortedatum 21-05-2018
Geslacht Merrie
Kleur Schimmel
Studbook KWPN
Stokmaat +- 1,61

Voorwaarden

Registreer gratis voor röntgenfoto’s en rapporten

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie