CARERRA VDL x ZIROCCO BLUE VDL
Eindigde op
Meld aan om te bieden & veiling te volgen
PEDIGREE
CARERRA VDL
CARDENTO
CAITOL I
B-ESTELLE
VANTIELS ESPRIT
BALOUBET DU ROUET
ESPRIT
FIANA M
ZIROCCO BLUE VDL
MR.BLUE
LICORNE DES FORETS
BIANA M
MONTREALVDL
DIANATA
ABOUT
Onder Age Flapper heeft moeder Fiana M op internationaal 1.40m-niveau gepresteerd en zij vertegenwoordigt een sterke prestatiestam. Grootmoeder Biana M is een halfzus van het Grand Prix-springpaard Olinda (v.Voltaire) van Todd Minikus en het internationale 1.50m-springpaard Vayana (v.Indoctro) van Valentina Isoardi. Het boegbeeld van deze bekende moederlijn is het Olympische springpaard Authentic (v.Guidam), waarmee Beezie Madden brons won in Hong Kong, en ook het
Grand Prix-paard About A Dream (v.Clinton) van Pius Schwizer komt uit deze directe lijn. Vader Carrera VDL sprong met Jur Vrieling op het hoogste niveau en bewijst veel springaanleg door te geven aan zijn nakomelingen, getuige onder meer de gekeurde zonen Kincsem en Kallmar VDL.
INFORMATIE
Geboortedatum | 26-02-2021 (ET) |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Vos |
Studbook | Zangersheide |
BTW | 21.00% |