Volg ons op Social Media:

6. CLAUD Z

CARERRA VDL x ZIROCCO BLUE VDL

Gefokt uit internationale sportmerrie uit stam van Authentic
Bekijk de volledige collectie van Foals & Embryo's Part 1 (June '21)

Eindigde op

26 jun. 2021 20:20:00

Verkocht naar Italië

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

VIDEO'S

PEDIGREE

CARERRA VDL
CARDENTO
CAITOL I
B-ESTELLE
VANTIELS ESPRIT
BALOUBET DU ROUET
ESPRIT
FIANA M
ZIROCCO BLUE VDL
MR.BLUE
LICORNE DES FORETS
BIANA M
MONTREALVDL
DIANATA
Bekijk pedigree

ABOUT

Onder Age Flapper heeft moeder Fiana M op internationaal 1.40m-niveau gepresteerd en zij vertegenwoordigt een sterke prestatiestam. Grootmoeder Biana M is een halfzus van het Grand Prix-springpaard Olinda (v.Voltaire) van Todd Minikus en het internationale 1.50m-springpaard Vayana (v.Indoctro) van Valentina Isoardi. Het boegbeeld van deze bekende moederlijn is het Olympische springpaard Authentic (v.Guidam), waarmee Beezie Madden brons won in Hong Kong, en ook het
Grand Prix-paard About A Dream (v.Clinton) van Pius Schwizer komt uit deze directe lijn. Vader Carrera VDL sprong met Jur Vrieling op het hoogste niveau en bewijst veel springaanleg door te geven aan zijn nakomelingen, getuige onder meer de gekeurde zonen Kincsem en Kallmar VDL.

INFORMATIE

Geboortedatum 26-02-2021 (ET)
Geslacht Hengst
Kleur Vos
Studbook Zangersheide
BTW 21.00%

Voorwaarden

Registreer gratis voor röntgenfoto’s en rapporten

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie